Зберігання насіння ячменю ярого від Гровекс Маркет

Зберігання насіння ячменю ярого від Гровекс Маркет

Початок зберігання будь-якого зерна розпочинається ще в бункері збиральної техніки. На дорозі до току зерно вже починає зберігатися у причепах та кузовах вантажівок. Лише по завершенню загального циклу обробки після збирання урожаю: сушіння, сортування, насіння закладають у насіннєсховища на довготривале зберігання. Варто зберігати базові характеристики посівного зерна та слідкувати за рівнем його вологості, візуальними параметрами, запахом тощо. Знайти де купити насіння ячменю ярого оптом – половина справи. Слід також розуміти, як зберігати зерно.

Отримати гарний врожай можливо лише з чудового насіння. Саме тому слід слідкувати за параметрами зібраного зерна та його належним зберіганням. Якщо зерно проросло чи має серйозні ушкодження, його посівні властивості під сумнівом.

Починаємо зберігання насіння ячменю ярого

При зберіганні зернових культур основну увагу слід звертати на вологість і температуру навколишнього середовища. Відносна вологість повітря Сховищі для зерна не має в результаті бути вищою за 50%. Власне, вологість насіння безпосередньо впливає на параметри його зберігання. Інколи зерно збирають у надмірно вологий період, що дає насінню критичний рівень вологості. У подібного зерна значно зростає активність біохімічних процесів, що напряму приводить до швидкої втрати схожості.

Будь-яке зерно потребує періодичного огляду в контексті дотримання всіх умов зберігання. Спочатку варто кожного дня перевіряти температурний режим всередині купи насіння, а після двох місяців зберігання інтервал можна змістити до двох разів на тиждень, щодо зимового періоду - досить одного разу щотижня. Щомісячно обов’язково рекомендується повторно вимірювати рівень вологи зерна. Ці всі дослідження слід виконувати за допомогою відповідного обладнання, яке сьогодні доступне для всіх бажаючих.

Насіння варто зберігати за простими рекомендаціями:

  • Зернові культури різноманітних сортів зберігаються окремо.
  • Сховище для зерна з надмірно високим рівнем вологості рекомендується розміщувати поблизу до обладнання для сушіння.
  • Будь-яка тара чи упаковка для зберігання зерна повинна бути чистою та максимально сухою.
  • Різного роду грибків чи шкідників у місці, де буде зберігатися зерно, не повинно бути.
  • Для забезпечення максимального захисту від різного роду шкідників стіни повинні бути без тріщин і отворів, а на вікнах повинні встановлюватися грати – для захисту від птахів.
  • Безумовно, все зібране насіння повинне бути розділене на сорти та культури і зберігатися лише так.
  • Будь-яке сховище повинне бути захищеним на випадок пожежі. Це один із найстрашніших ворогів будь-якого сховища та зерна. Чистота є основою успішності будь-якого зерносховища і не це слід звертати увагу.

Можете ознайомитись на сайті: https://growex.market/products/yariy-yachmin